Organizace začátku školního roku 2021/2022

Vážení rodiče a milí žáci, prázdniny se chýlí ke konci a tak je nejvyšší čas Vám napsat, jak proběhne začátek školního roku.

1. 9. středa:

Zahájení školního roku 8.00 hod. – 8.45 hod.

1. třídy sraz před hlavním vchodem 7:50 – uvítání proběhne před školou v neomezeném počtu, s paní učitelkou do třídy bude možný doprovod max. dvou osob se zakrytými dýchacími cestami. Děkujeme za pochopení

Provoz školní družiny : 6.00 hod. – 16.30 hod.

Oběd si na tento den OBJEDNEJTE telefonicky u vedoucí školní jídelny.

2.9. čtvrtek, 3.9. pátek:

I. stupeň ……. do 11.40 hod.

II. stupeň …… do 12.35 hod.

Žáci 1. ročníků ……do 10.00 hod., navazuje ihned školní družina

Pokud má Vaše dítě zaplacené obědy (t.j. na účtě může mít přeplatky z loňského roku), automaticky počítáme, že od čtvrtka chodí dítě na oběd. Pokud oběd nechcete, zavolejte si do školní jídelny a oběd si odhlaste.

1. třídní schůzky: čtvrtek 2.9. u žáků I. stupně v 16.00 hod. a u žáků II. stupně a montessori tříd v 17.00 hod.

od pondělí:

výuka probíhá dle rozvrhu třídy

Vstup do školy rodičům bude velmi omezen. Výjimku necháme prvním třídám po dobu měsíce září.